Strona głównaNasze obiektyJak rezerwowaćWarunki wynajmuCzęste pytaniaPoradnikO nasKontakt

Wakacje w Chorwacji

tylko z nami!
U nas znajdziesz apartamenty, kwatery i domy wakacyjne na wynajem w całej Chorwacji. Jeśli planujesz wczasy w Chorwacji, naprawdę nie mogłeś trafić lepiej!

dowiedz się więcej...

Warunki wynajmu


Korzystanie z usług serwisu TylkoChorwacja.pl oznacza akceptację następujących warunków wynajmu:

1. Aby zarezerwować kwaterę za pośrednictwem serwisu TylkoChorwacja.pl, użytkownik powinien wypełnić formularz kontaktowy na stronie danej kwatery lub skontaktować się z serwisem telefonicznie.

2. Po otrzymaniu ze strony użytkownika potwierdzenia, że jest on zainteresowany wynajmem i gotowy do wpłaty zadatku rezerwacyjnego, pracownik serwisu ostatecznie potwierdza u właściciela kwatery jej dostępność w wybranym przez użytkownika terminie i blokuje ją na 24 godziny.

3. Aby rezerwacja kwatery została potwierdzona, wymagana jest wpłata zadatku rezerwacyjnego w wysokości 30% całkowitej ceny za wynajem.

4. Płatność zadatku rezerwacyjnego odbywa się w formie międzynarodowego przelewu bankowego w EUR, bezpośrednio na konto właściciela danej kwatery wskazane przez TylkoChorwacja.pl.

5. Osoba rezerwująca kwaterę jest zobowązana do przesłania na adres e-mail TylkoChorwacja.pl potwierdzenia wykonania przelewu zadatku rezerwacyjnego. Potwierdzenie przelewu powinno zostać przesłane w ciągu 24 godzin od momentu zablokowania kwatery. W przeciwnym wypadku status kwatery zmienia się automatycznie z „zablokowana” na „dostępna” i kwatera może zostać zarezerwowana przez kogoś innego.

6. Zadatek rezerwacyjny jest bezzwrotny (NIE JEST zwracany w przypadku rezygnacji z wynajmu).

7. Po zaksięgowaniu zadatku rezerwacyjnego na koncie bankowym właściciela kwatery, prosimy naszych klientów o podanie imion, nazwisk i dat urodzenia wszystkich członków grupy. Dodatkowo prosimy o podanie/potwierdzenie danych kontaktowych (adres zamieszkania, adres e-mail, numer telefonu) osoby odpowiedzialnej za rezerwację. Na tej podstawie wystawiamy Voucher. Podanie tych danych jest konieczne do zakończenia procesu rezerwacji. W przypadku nie otrzymania danych personalnych i długotrwałego braku kontaktu ze strony rezerwującego, serwis TylkoChorwacja.pl zastrzega sobie prawo do anulowania rezerwacji bez zwrotu użytkownikowi zadatku rezerwacyjnego.

8. Pozostała część ceny za wynajem (70% całkowitej ceny) płatna jest w gotówce w euro bezpośrednio u właściela, w momencie kwaterowania.

9. Zakwaterowanie jest możliwe od godziny 14:00 pierwszego dnia, a wykwaterować należy się do godziny 10:00 dnia ostatniego, chyba że w ofercie napisano inaczej.

10. W przpadku niektórych kwater wynajem możliwy jest tylko w okresach od soboty do soboty (na 7, 14 lub 21 noclegów). Informacja o tym zawsze jest zawarta w opisie danej kwatery.

11. Dokładamy wszelkich starań aby kalendarze dostępności w naszym serwisie były aktualne, jednak ostateczne potwierdzenie dostępności danej kwatery w konkretnym terminie następuje dopiero przy jej zablokowaniu i wysłaniu przez TylkoChorwacja.pl danych do wpłaty zadatku rezerwacyjnego.

12. W przypadku niektórych kwater istnieje możliwość zabrania ze sobą małych zwierząt domowych. Informacja o takiej możliwości jest uwzględniona w opisie danej kwatery wraz z wysokością ewentualnej dopłaty z tego tytułu.

13. Ceny podane w ofertach w serwisie TylkoChorwacja.pl są ostateczne i uwzględniają wszelkie lokalne opłaty administracyjne i podatki.

14. W przypadku niektórych kwater właściciele pobierają opłatę za korzystanie z klimatyzacji. Informacja o takiej opłacie zawsze jest zawarta w opisie danej kwatery, pod tabelą cennikową.

15. W przypadku niektórych kwater właściciele pobierają kaucję zwrotną na pokrycie ewentualnych szkód. Informacja o kaucji zawsze jest zawarta w opisie danej kwatery, pod tabelą cennikową.

16. TylkoChorwacja.pl to serwis asystujący przy rezerwacji kwater w Chorwacji. Mimo że wszystkie kwatery reklamowane na naszym portalu obejrzeliśmy osobiście i dołożyliśmy wszelkich starań aby rzetelnie je opisać, nie jesteśmy stroną w procesie wynajmu. W związku z tym wszelkie ewentualne roszczenia lub reklmacje związane z wynajmem, powinny być kierowane bezpośrednio do właściciela kwatery.

VOUVHER
Voucher jest dokumentem elektronicznym wystawianym w formacie PDF i wysyłanym pocztą e-mail po wpłacie i zaksięgowaniu na koncie właściciela kwatery zadatku rezerwacyjnego. Dokument ten należy wydrukować i mieć ze sobą, ponieważ jest on niezbędny do zameldowania się w wynajmowanej kwaterze. Na Voucherze znajdują się następujące informacje: nazwa i typ wynajmowanej kwatery oraz jej adres, termin wynajmu, całkowita cena za wynajem, dane członków grupy, potwierdzenie wpłaty zadatku rezerwacyjnego, kwota pozostała do zapłaty w gotówce na miejscu.
Popularne oferty
noclegi - Willa Emma - Willa Emma
 • Willa Emma
 • Chorwacja, Brodarica, Willa Emma
 • Willa (max. 12 osób)
 • 6 pokoi / 5 sypialni
 • plaża 0.5 km, basen
noclegi w Tribunj - Dom Marina - Dom Marina
 • Dom Marina
 • Chorwacja, Tribunj, Dom Marina
 • Dom (max. 8 osób)
 • 4 pokoje / 3 sypialnie
 • plaża 0.4 km
noclegi w Okrug Gornji - Willa Ljubica - Apartament Lucija (willa Ljubica)
noclegi w Okrug Gornji - Apartamenty Ana - Apartament Borna (apartamenty Ana)

Pracujemy od poniedziałku
do piątku, od 9:00 do 17:00

Numer telefonu:
(0) 727 487 797

Kontakt e-mailowy:
Formularz kontaktowy

Zaplanuj

z nami 

wczasy w Chorwacji

Oferujemy noclegi w kwaterach i apartamentach w Chorwacji w bardzo dobrych cenach. Wszystkie, reklamowane na naszym portalu apartamenty, domy i wille, zostały przez nas osobiście sprawdzone. Rezerwuj noclegi w Chorwacji za pośrednictwem naszego serwisu w prosty sposób i w całości w języku polskim! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami wynajmu. U nas z pewnością znajdziesz kwaterę dla siebie! Nasze oferty można znaleźć również na portalu WakacyjnyWynajem.pl.
Newsletter


Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowych ofertach i promocjach zapisz się do naszego newslettera

© 2010 - 2019 TylkoChorwacja.pl - Tanie wczasy w Chorwacji z dojazdem własnym. Komfortowe apartamenty w Chorwacji na wynajem na wymarzone wakacje.