Strona głównaNasze obiektyJak rezerwowaćWarunki wynajmuCzęste pytaniaPoradnikO nasKontakt

Wakacje w Chorwacji

tylko z nami!
U nas znajdziesz apartamenty, kwatery i domy wakacyjne na wynajem w całej Chorwacji. Jeśli planujesz wczasy w Chorwacji, naprawdę nie mogłeś trafić lepiej!

dowiedz się więcej...

Jak rezerwować


Aby zarezerwować kwaterę za pośrednictwem naszego portalu powinieneś:

 • wybrać interesującą Cię kwaterę,
 • sprawdzić czy jest ona dostępna w interesującym Cię terminie (link do kalendarza dostępności znajduje się w każdej ofercie),
 • zapoznać się z Warunkami Wynajmu,
 • wypełnić formularz kontaktowy znajdujący się na dole w interesującej Cię ofercie lub skontaktować się z nami telefonicznie.

Po tym jak otrzymamy wypełniony przez Ciebie formularz kontaktowy, ostatecznie potwierdzimy dostępność Twojej kwatery u jej właściciela, przedstawimy Ci całkowitą cenę za wynajem w interesującym Cię terminie wraz z ewentualnymi dodtkowymi opłatami, zablokujemy kwaterę na 24 godziny i wyślemy Ci mailem dane do wykonania wpłaty zadatku rezerwacyjnego w wysokości 30% całkowitej ceny za wynajem.

Zadatek rezerwacyjny wpłacany jest w euro bezpośrednio na chorwackie konto właściciela danej kwatery. Taki przelew można wykonać z każdego banku w Polsce. Zadatek jest bezzwrotny w przypadku rezygnacji z wynajmu.

Zadatek rezerwacyjny powinien zostać wpłacony w ciągu 24 godzin od momentu zablokowania danej kwatery. Jeżeli zadatek nie zostanie wpłacony w ciągu 24 godzin, blokada zostaje automatycznie anulowana i kwatera staje się z powrotem dostępna. Dlatego zaraz po wpłacie zadatku powinieneś wysłać nam mailem skan potwierdzenia wykonania przelewu. Dopiero gdy otrzymamy kopię potwierdzenia przelewu, kwatera zostanie ostatecznie zarezerwowana dla Ciebie.

Po otrzymaniu od Ciebie potwierdzenia przelewu zadatku, poprosimy Cię o przekazania szczegółowych danych osób, które będą mieszkały w kwaterze takich jak: imię, nazwisko i data urodzenia. Dodatkowo poprosimy o przekazania adresu zamieszkania, numeru telefonu i adresu e-mail przesdstawiciela grupy. Na tej podstawie wystawimy Ci oficjalny Voucher, który stanowi równocześnie potwierdzenie dokonania wpłaty zadatku rezerwacyjnego. Voucher otrzymasz od nas w e-mailu w formacie PDF. Znajdziesz na nim m.in. dokładny adres swojej kwatery, imię i nazwisko właściciela oraz jego numer telefonu. Na Voucherze będzie także wyszczególniona całkowita cena za wynajem wraz z wysokością wpłaconego już zadatku i kwotą pozostałą do zapłaty na miejscu w gotówce bezpośrednio u właściciela kwatery. Voucher należy mieć ze sobą w momencie zakwaterowania w apartamencie. Oprócz Vouchera, po wpłacie zadatku, otrzymasz od nas szczegółowe wskazówki dotyczące tego jak dotrzeć do zarezerwowanej przez Ciebie kwatery.

Pozostała część ceny za wynajem (70%) płatna jest na miejscu w gotówce, w momencie zakwaterowania, bezpośrednio u właściciela.


Popularne oferty
noclegi - Willa Emma - Willa Emma
 • Willa Emma
 • Chorwacja, Brodarica, Willa Emma
 • Willa (max. 12 osób)
 • 6 pokoi / 5 sypialni
 • plaża 0.5 km, basen
noclegi w Tribunj - Dom Marina - Dom Marina
 • Dom Marina
 • Chorwacja, Tribunj, Dom Marina
 • Dom (max. 8 osób)
 • 4 pokoje / 3 sypialnie
 • plaża 0.4 km
noclegi w Okrug Gornji - Willa Ljubica - Apartament Lucija (willa Ljubica)
noclegi w Okrug Gornji - Apartamenty Ana - Apartament Borna (apartamenty Ana)

Pracujemy od poniedziałku
do piątku, od 9:00 do 17:00

Numer telefonu:
(0) 727 487 797

Kontakt e-mailowy:
Formularz kontaktowy

Zaplanuj

z nami 

wczasy w Chorwacji

Oferujemy noclegi w kwaterach i apartamentach w Chorwacji w bardzo dobrych cenach. Wszystkie, reklamowane na naszym portalu apartamenty, domy i wille, zostały przez nas osobiście sprawdzone. Rezerwuj noclegi w Chorwacji za pośrednictwem naszego serwisu w prosty sposób i w całości w języku polskim! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami wynajmu. U nas z pewnością znajdziesz kwaterę dla siebie! Nasze oferty można znaleźć również na portalu WakacyjnyWynajem.pl.
Newsletter


Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowych ofertach i promocjach zapisz się do naszego newslettera

© 2010 - 2019 TylkoChorwacja.pl - Tanie wczasy w Chorwacji z dojazdem własnym. Komfortowe apartamenty w Chorwacji na wynajem na wymarzone wakacje.